Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni kis kiszerelésű...

Lehet kapni kis kiszerelésű tápszert?

Figyelt kérdés

Úgy értem szoktunk kapni termékmintákat, akkorára gondolok. Amiből olyan 2-3 decinyi kajcsit tudok neki csinálni.

9 hónapos a babám, és ha olyan útra megyünk, hogy nem tudom megszopiztatni, akkor a lefagyasztott anyatejből vittem neki, csak hogy elfogyott. :( Fejni már nem tudok, hogy jusson is és maradjon is, de biztosan lesz még ilyen alkalom. Egy egész doboznyit nem akarok megvenni, mert ahhoz drága, hogy egy étkezést tudjak belőle csinálni, aztán kidobjam. Hol lehet, (ha lehet) és mi gyárt ilyet?


2008. máj. 30. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kap rendes kanalas ételt, de a szopi idejére tápszert adnék, amit cumisüvegből tud inni.
2008. máj. 30. 22:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Létezik kész tápszer, ha minden igaz fél liter, bekeverve, dobozban (mint a dobozos tej)

Az én kisfiamnak nem ízlett, amellett hogy horror az ára.

A márkája most nem ugrik be, de talán humana, nem emlékszem. Rossmannban, nagyobb közértekben, dm-ben kapni.

2008. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!