Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellszívó tartozékot tudok...

Mellszívó tartozékot tudok venni valahol, aventos mellszívóhoz?

Figyelt kérdés
Aventos kézi mellszívóm van,viszont ami a cumisüvegen és a fejrészt össze kell rakni,az elszakadt.Gumi és fogaskerekű kinézetű kb 1 cm átmérőjű.Így,nem szív rendesen:( Lehet tömítőgyűrű lenne,vagy mi.
2009. aug. 26. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

pro-mama@pro-mama.hu

Nekem itt sikerült!

2009. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha küldesz egy email-t az avent céghez hogy milyen tartozék szükséges mert elszakadt, akkor kb 4 napon belül megkapod. a címük: mail@pro-mama.hu

tel. számuk:061-362-2903

Ha jól emlékszem akkor az a vákumképzős szilikon 2600ft+postaköltség

A fogaskerekű kis gumi pedig 1000ft+postaktg.

2009. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap vettem a Dm-ben!Ott nagy a választék,lehet darabonként is venni,és persze baba boltban is. :)
2009. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket.
2009. aug. 27. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs de kizárt hogy alkatrészt találnál a Dm-ben. Azt csak rendelni lehet az Avent cégtől. Mék az orvosi segédeszközök boltjában sem lehet kapni. Sajnos ez van.
2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó válaszoló,lehet,hogy hihetetlen de én ott vettem egy tartozékot vagyis azt a műanyagot amit rá kell tenni a tetejére,és az alatt van az a gumi,mert nekem meg az törött el.Szerinted hazudtam?!Hát nem!!!
2009. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!