Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco sterizizálót vettünk,...

Chicco sterizizálót vettünk, ez mellszívóhoz is használható (Avent)? Mert az nincs ráírva csak egyéb babacuccok.

Figyelt kérdés
A párommal vetettem ezt ajánlották neki, állítólag a tabletta durvább vegyszer, ez nem. Másik kérdésem, hogyan használjam, kifőzni nem merem a szilikon alkatrészeket, ezért is vetettem a sterilizálót.
2008. okt. 7. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én használtam és nekem bevált. Rajta van, hogy mennyi vízhez mennyi folyadék kell. Csak annyi ideig hagyd benne a dolgokat, amennyit ír. Én egy napig használtam egy adag löttyöt.

Reggel megcsináltam, estig használtam.



Judy

2008. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd, csak nagyon öblítsd el. Elsőre én is ezzel csináltam, csak a cumi valahogy felvette azt a különös ízt tőle. Utána inkább váltottam a mikrós sterilizálóra. Az olyan, mint a tortabúra, víz kell bele, és be a mikróba.
2008. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!