Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készített már valaki a babának...

Készített már valaki a babának túrót házilag így? (lásd lenn)

Figyelt kérdés
2dl tejet felforralunk, kevés citromlevet facsarunk bele, ez összekapja a teje, majd leszűrhető... ízlett a babának?
2009. aug. 26. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora babának szeretnéd adni? Én nem ismerem ezt a módszert, de lehet, hogy majd nemsokára kipróbálom. :)
2009. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így ismerem!Gyermekkorom óta a már megsavanyodott TEJ-et(nem a dobozos 1,5-ös tejnek nevezett izét!)felfooraltuk,amiből azután simán leszűrtük a túrót.A legalkalmasabb a 2,8-as zacsi tej még erre.
2009. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6 hós baba
2009. aug. 26. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
8 hós korig a túrót sem ajánlják! Egy évig egyébként jó, ha kerülöd a tejet!
2009. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
6 hónaposan nem kell turó neki. Én megaltatom a tejet, házitej csak és az edényt a tejjel forrásbalévő vizben rakom és majd leszüröm.6 éves és 17 hónapos baba anyuja.
2009. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy nem, adhatsz neki, nalunk ajanlja legalabbis az osszes gyerekorvos. En igy keszitem: 250 ml tejet forralok (en dobozos tejet hasznalok), mikor forrik 2 db kalcium tablettat bele, es mikor turosodik leveszem es lecsopogtetem.
2009. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom is csinál igazi tehéntejből, a lányom imádja, de én sem adtam neki 6 hónaposan, sőt először boltit adtam neki 8-9 hónaposan.
2009. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még citrom se kell bele,mert a kefirböl v. tejfölböl mikrozva lesz a turó
2009. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!