Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy már kiváltott egy étkezést, majd a baba megmakacsolta magát, és ismét adni kellett pépes kaja után tápit vagy cicit?

Figyelt kérdés
Már pár hete kiváltottunk egy étkezést, de pár napja egy kínszenvedés az evés, nem kell neki a gyümi, és utána meg követeli a tápit, pedig már egy ideje olyan mennyiségeket evett gyümiből hogy nem kellett. Előfordult már másnál is ilyen "visszaesés"?
2009. aug. 26. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaja, sajnos. A 3. szopit szeretném kiváltani. Valamikor tök jó adagokat bekajál a főzelékből, volt, hogy 3-4 napig nem volt utána cici, viszont pont tegnap szinte semmit se evett, kb. 2 kanállal : / Úgyhogy nem tudom, hogy mikor tudunk kiváltani többet is, főleg, hogy ő már 11 hónapos. Amúgy olvastam, hogy fogzáskor pl. van baba, aki nem fogad el mást, csak a cicit (tápit).
2009. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a tizórai és az ebéd már ki van váltva,de időnként nem akar enni ő sem,de nem erőltetem.akkor kap tápszert.mégcsak 7 hónapos nincs elkésve.szépen eszik ha időben elkapom hogy kajás és van türelme enni is.
2009. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) megnyugodtam :)
2009. aug. 26. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!