Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először levest...

Mikor adtatok először levest a babának?

Figyelt kérdés
Mikor tudtátok az ennyire híg valamit lapátolni? És milyen leves volt?
2009. aug. 26. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan 10 hónapos kora körül adtam először. Húslevest (csak enyhén fűszerezettet) adtam. De egy horror volt, 3/4-ét szétfröcskölte, mert állandóan hadonászott a kanál felé.

Aztán rájöttem a trükkre. Elkezdtem neki sűrű leveseket adni, magyarul leszedtem a levét és a sűrűjét villával összetörtem. Adtam így gyümölcsleveseket, frankfurti levest, gulyáslevest, zöldbablevest, stb. Mostanában nem nagyon adok neki levest, mert most mindig egyedül akarná enni és kiborítja.

16 hónapos kisfiú anyukája

2009. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 5 hónaposan adtam nek ielőször, egyszerűen kinézte a számból. Húslevest, passzírozott sárgarépával és krumplival. Én eleinte nem igazán higan adtam, inkább pürésen.

Aztán minden hétvégén, mikor azt főztem adtam neki. Most 1 éves lesz, és imádja a levest.

2009. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!