Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadatjátok magatoknak,...

Beadatjátok magatoknak, babátoknak az "újinfluenza" elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2009. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én a gyereknek biztos hogy nem, amíg teljesen egészséges.

magamnak beadatom valószínűleg, már csak azért is, mert "jár". Van egy betegségem, ami elkísér életem végéig. mivel a gyerekért már felelősséggel tartozom, nem engedhetem meg magamnak, hogy akármivel is megfertőzödjek:-)

Ha egészséges lennék teljesen, akkor biztos hogynem adatnám be magamnak sem, mert nem látom esélyét annak, hogy fertőzötté válhatok olyan mértékben, hogy az súlyos, kezelhetetlen formában jöjjön elő.

2009. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jut ilyesmi. Ha mondjuk a gyerekorvos ajánlaná, akkor elgondolkoznék rajta, de így fel sem merül.
2009. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyunk kísérleti nyulak :-).
2009. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nem,és nem is szabad!!!Mert veszélyesebb,mint ha valaki elkapja.Ha elkapjátok sok vitaminnal, C vitaminnal fel lehet gyógyulni.Nagyon gyenge immunrendszernek kell lennie hogy valaki belehaljon a szövödményeibe!Úgyhogy felejtsd el a védöoltást.Az újinfluezából van benne egy kicsi,így váltja ki a védettséget.De ha nem jól reagál rá a szervezeted akkor ugyanolyan beteg lehetsz, mint ha simán elkaptad volna!!!!!
2009. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. szept. 12. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!