Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek után mit csinálnátok?

Ezek után mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisfia 4300 grammal született, 3 hetesen 3580 gramm volt. Végig mondtam neki, hogy vigye el orvoshoz, mert nem normális, hogy egy ekkora baba nem hízik, hanem csak fogy. De szerinte nem volt semmi gond, mert szépen aludt éjjel, és különben is, Ő szoptatja 2 óránként.

Amikor végül 3 hetesen elvitte orvoshoz, hatalmas leb@szást kapott.

Most én vagyok a rossz, mert hogy nem győzködtem jobban. Nem is akar velem szóba állni.

Mit tegyek?


2009. aug. 26. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Probálj nyitni felé, elmenni hozzá...beszélgetni, de ne erről a témáról...szerintem. Ha nem fogad szivesen várj egy kicsit, és keresd ujra pár nap mulva.
2009. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hírrel nyilván nincs most beszámítható állapotban. Hagyjad, teljen el egy kis idő, most nyilván nem te vagy a legfontosabb neki... sőt, az is lehet, hogy mindig a hibájára emlékeztetnéd akaratlanul is. Szerintem hagyd békén.
2009. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pihentesd kicsit a dolgot. Esetleg sms-ben vagy telefonon érdeklődj, hogy hogy vannak, nem kell a picire rákérdezni. Ha nem válaszol az sms-re vagy nem veszi fel a telefont, próbáld néhány nap után újra. Ha igazán jó barátnők vagytok, oldódni fog a feszültség hamarosan, ahogy a pici elkezd szépen fejlődni és az anyukájának is jobb lesz a hangulata. Minden csoda három napig tart!
2009. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is van ilyen barátnőm aki sokszor mást hibáztat saját butaságaiért.De ez most teljesen más ,mivel nem hallgatott rád sztem így védekezik a rossz anya vagyok érzés ellen,sztem hagyd pár nap és mintha mi sem történt volna.
2009. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pár nap múlva próbálkozom újra, és ha akkor sem reagál rám, akkor sajnálom, de ez van!
2009. aug. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!