Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott találkozni, belemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott találkozni, belementem, aztán lemondtam a találkozást. Megbántam. Mit csináljak? Nekem Ő kell, de nagyon. Lányok ti mit csinálnátok a helyemben ezek után? Fiúk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác ő 17éves én meg 15. Nyáron már találkoztunk egyszer, de akkor nem volt semmi csak köszöntünk egymásnak. Szeptembertől egy oskolába kerültünk ő 12. es én meg 9. es . Eleinte köszönt nekem meg én is neki. aztán elkezdtünk dumálni meg puszilkodni. Megtudtam barátnőmtől aki ismeri őt, hogy tetszem neki. nekem is tetszett. Tudtuk egymásról. Felvett msnre. Telefonszám csere is megvolt. Nem rég elhívott találkozni. én igent mondtam megbeszéltünk mindent a találkával kapcsban, de én lemondtam, mert megtudtam h mással is flörtölgetet msnen. De már megbántam, hogy ezért lemondtam. Nagyon odavagyok érte. Flörtölgetünk msnen . De suliban nem nagyon csak beszélünk meg köszönünk. ! Mit csináljak? Nekem ő kell. de elrontottam, hogy nem találkoztam vele. Lány vagyok. Nem nyomulhatok rá és nem tehetek meg olyanokat amiket fiúknak kell, de elutasitottam. Seítsetek.
2009. jan. 13. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne az egyáltalán probléma, és nyomulás sem, ha megmondanád neki, hogy most már el tudnál vele menni valahova.

Aztán megbeszéltek mégegy találkozót ;)

2009. jan. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy nem akar még egy csalódást, úgyhogy vagy kicsit kezdeményezőbb leszel, vagy jó sokára fogod újra megnövelni annyira az önbizalmát, hogy újra el merjen hívni.
2009. jan. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te oskolába jársz?nem iskolába?Na mindegy,sz.tem sem nyomulás,te mondtad le a randit,ha megint beszéltek msnen sz.tem megemlíthetnéd neki,hogy bepótolhatnátok a multkori talizást,mert egy kosár után nem hiszem,hogy mostanában megkérdezi...
2009. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:
A való világnak van egy kellemetlen vonása: ha nem teszel a dolgokért, maguktól ritkán mennek elébed. Mégis mit kellene csinálni? Hogyan tudnánk MI segíteni? Hívjuk föl mi a srácot és mondjuk meg, hogy tetszik neked? Találkozz vele és kész, írj neki, hogy ráér-e. Hagyd a fenébe az ilyen marhaságokat, hogy mikor kinek mit illene csinálni. Ha szeretnéd valakivel eltölteni az idődet, akkor föl kell hívni, kapcsolatba kell lépni vele. Ilyen egyszerű az élet.
2009. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!