Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta halat adtok a...

Milyen fajta halat adtok a babátoknak, és hogyan készítitek el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én halat csak bébiétel formába adtam amíg kicsi volt.Most már hekket adok neki agyon szét cincálva nehogy meglapuljon valahol egy szálka darabka.(17h)
2009. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

11 hónapos a kisfiam,eddig én is csak bébiétel formájában adtam neki halat. A baj az,hogy sokat kell buszozni,hogy friss halat tudjak venni.

Köszönöm a válaszod! :)

2009. aug. 26. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom meg sem ette 14 hónapos koráig.Most alaskai halat eszik rántva.Ma is azt ebédeltünk krumplipürével.Rebeka 19 hónapos lessz 30.-án.
2009. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is "nagyobb" már a kisfiam, 17 hónapos. Ő a pangasius halfilét (vagy másnéven cápaharcsa halfilét) szereti nagyon. Én is fagyasztottat veszek mindig, a nagyáruházakban (Tesco, Interspar, Cora) szokott akciós lenni, olyankor vásárolok be és rakom be a fagyasztóba.

Egyszerűen el lehet készíteni: csak kiolvasztom és fűszerezve berakom a sütőbe. Fűszerezés: pici delikát, bors, fokhagymaszeletek, hagymaszeletek, esetleg egy pár csepp citromlé. Zsíradékot egy kevés olivaolajat , vagy vajat szoktam rá tenni. Szóval csak befűszerezem és nem kell vele többet vacakolni. Én egyáltalán nem találtam még benne szálkát, de azért mindig "átnézem" evés előtt.

2009. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :).
2009. aug. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!