Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs? Mit csinálhatnék?

Miért nincs? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
10-hetes a babám és csak tápszert kap,2 napja nincs széklete,viszont ha hason fekszik húzogatja a lábát.nem bir kakilni?mit csináljak hogy minden nap legalább 1 szer legyen?????köszönöm
2009. aug. 26. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 12 hetes, igaz még szopizik valamennyit, de már 60-70%-ban tápszeres, és neki is mostanában kétnaponta van széklete. A védőnő szerint normális. Viszont ha látom, hogy szenved akkor tudom, hogy nem az.

Nálunk a sok torna segít. Reggel ébredés után mindig sokat masszírozgatom, tornázunk, pukizik is nagyokat, ugyanez délelőtt is, evés előtt, meg du és este is, és általában estére vagy reggelre meg is lesz az eredmény.

Próbáltam a hőmérőzést, de mikor kínlódik nem merem neki bedugni, mindenfelé tekereg.

Gyógyszertárban lehet kapni szélcsövet, azt szokták ajánlgatni, nem mertem kipróbálni, de talán te bátrabb vagy.

Sok sikert!

2009. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gripe water bevált! Ha nagyon nem megy a kaki tápszert kellene majd váltani. lehet, hogy a mostaninak magasabb a vastartalma. A glicerines kúp is segíthet.
2009. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Adj neki minden etetés előtt 1 csepp Infacolt ( vény nélkül kapható, kb. 1600 ft ), és nem lesz több ilyen. Nálunk is ez volt a gond, mert a kisfiam tápszeres ( nincs tejem ) és nagyon sokat szenvedett a kakilással, pukizással. Aztán elkezdtük használni az Infacolt, és 1-2 nap után teljesen rendbejött minden. Azóta is mindig adom neki, és semmi probléma. ( Azelőtt mi is hőmérőztünk, tornáztunk, eredménytelenül... )
2009. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!