Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes lefagyasztani a...

Érdemes lefagyasztani a cseresznyét, ha kislányom csak egy hónap múlva eheti?

Figyelt kérdés
Férjem nagyszüleinek korai, nagy szemű és nem permetezett cseresznyéje most érik, de kislányom csak fél évesen, 1 hónap múlva eheti, akkor már nem lesz. Nem szeretném, ha "lemaradna" róla, fagyasszak le belőle?
2008. máj. 30. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap múlva még lesz friss cseresznye, akkor jön elvileg a nagyszemű fekete, de le is fagyaszthatod.
2008. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem,annak mar ugysem olyan ize lesz.Inkabb 1 nagyon kicsi cukor hozza adasavalprobalj beleole befotott kesziteni.Abba ugyan kell 1 pici tartosito szer,de szerintem annyi nem fog artani...ugysem 1 kilot eszik meg....

...remelem,h tudtam segiteni,esetleg probalj meg 1 kicsit lefagyasztani,proba szerencse.En is nagyon kivancsi vagyok az otletekre.

Gratulalok a lanyodhaz!

12 hetes pocakos kismama

2008. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre is fog korai nagyszemű cseresznye érni és akkor már bátran eszi a lányod nem marad le semmiről!Én is a friss késöbbit adnám inkább neki,nem fagyasztanék.Minden jót!
2008. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval. Az ég világon semmiről sem marad le a pici! Később is tudsz nagyon jó "minőségű" cseresznyét vásárolni. Lehet, hogy drágább, de nem kell belőle túl sok úgysem.

Minden jót nektek!

2008. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
szerintem abból sem lesz semmi probléma, ha most adsz neki egy pár szemet, nem szentírás, hogy azt az egy hónapot még ki kell várni! ! hónapos kortól a legtöbb - nálunk termő - gyümölccsel fokozatosan meg lehet ismertetni a kicsit!
2008. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lefagyaszthatod, akár elkészítetten, úgysem natúrba adnád (gondolom).
2008. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!