Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most próbál ülni....

Kislányom most próbál ülni. De hátra dől. Van valami trükk amit taníthatnék neki?

Figyelt kérdés
Szóval, sikerülget neki ülni de pár pillanat múlva hátradől és nagyot koppan a feje. Ha épp ott vagyok akkor elkapom. Gondoltam erre is van valami okosság, mint pl amikor feláll és hogy üljön vissza a popsira. Vagy magától fog rájönni hogy ne dőljön el? Nálatok ez hogy alakult?
2009. aug. 25. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
magától. előbb-utóbb kirakja a kezét. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az kb mennyi idő? Szegény úgy tud sírni ha beveri a fejét, én meg aggódom nehogy agyrázkódása legyen. Remélem ettől nem lehet.
2009. aug. 25. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat agyraszkodasa azert nem lesz:) Az en fiamnak eleg sokaig mindig raktam oda a parnat moge hogy ha puffan akkor abba essen.De ez nem feltetlenul lesz igy nalatok is.
2009. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor no agyrázkódás. Párnát nem tudok mögé rakni mert folyton mozgásban van, vinni kéne utána párnát állandóan :). Hát akkor csak megtanulja ezt a megtámasztós módszert, remélem minél előbb.
2009. aug. 25. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok, az én lányom pár esés után már tudta, hogy a kezét kitegye. Persze előfordul még most is, hogy nincs ideje kitenni a kezét, de akár mi is eshetünk úgy. Persze, hogy parázunk, én sokszor úgy gondolom, nálam jobban senki nem parázik én soha nem tudom megszokni, hogy esik. :)
2009. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!