Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám elaltatni könnyen?

Hogy tudnám elaltatni könnyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves,még mindig fekve szopizás közben alszik el. Ha már nem lesz tejem és nem fog szopizni,akkor hogyan könnyithetem meg az elalvását? Most is próbálom simogatni,mesélni neki ha éjjel felébred,de agyelöre csak szopzással hajlandó elaludni. Köszönöm,ha válaszoltok.
2009. aug. 25. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
mintha minket irtal volna le.nekem fiam szombaton tölti az első évet és általában igy tud elaludni,bár ha nagyinal van akkor kézben is képes.velem csak szopizas közben.pedig szerintem nincs sok tejem már.de ö nem cumizik utálja,szerintem ö ezt használja annak.remélem kapunk vmi jó valaszt erre
2009. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csak a klubhoz tudok csatlakozni, tudom, ezzel nem sokra mentek. Állandó fejtörést okoz, mi lesz, ha már nem lesz tej? Bár az én babám még fiatalabb, de aggódom. Leszoktatni erről nem tudom, másra nem nyugszik meg. Rázhatom, ringathatom, akármit csinálhatok vele, csak a cicin. Bocsánat, h semmi okosat nem tudok hozzátenni!!
2009. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én irtam a kérdést,csak kiegészitem: a mi picink még nem aludt nélkülünk sehol, még nappal sem. Ha a nagyinál hagyjuk nappal,addig nem alszikel,mig haza nem megyek. Csinálhatok bármit,csak velem,cicivel alszik el. A szopizásról nem akarom leszoktatni,mert még van tejem,de az altatástól tartok,hogy lesz majd. Nagyobbik lányunkkal is sokat szenvedtünk az altatással. Minden jót nektek!
2009. aug. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!