Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágjam a haját?

Mikor vágjam a haját?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányomnak most van akkora haja, hogy véleményem szerint már igazítani jó lenne. Használok neki ezzel (erősödik a haj) vagy nem érek vele semmit? Egyszer már belevágtam elöl, mert a szemébe lógott, de mostmár mindenhol össze-vissza áll, oldalt még tök ari, ahogy kunkorodik kifelé, de fölfelé is bozont. :)
2009. aug. 25. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Akkor és úgy, ott vágod, ahogy jólesik.

Én először fodrásszal vágattam le 6 hósan, majd 10 hósan lenyírtam a nullásgép legangyobbjával (12 mm), azóta most növesztésben vagyunk

Van iylen nézet, hogy megerősödik, ha vágod, de akkor már előbb el kellett volna kezdeni a többszöri vágást...

2009. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem a fodrásztól még nagyon félne (most van nála egy ilyen időszak), de én belenyisszantok, a nullás gépet nem vállalom, azért maradjon csajos! :)
2009. aug. 25. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lanyom 8 hos es most vagtuk le geppel 2-3 mm nagysagra. egesz nagy haja volt es ossze vissza, mert nem hullt el mind az elso haj, volt ahol hosszu volt, hatul semmi, szoval, mostmar kicsi mindenhol. kicsit sajnalom, mert igy olyan "kopasz", de ha noni fog legalabb egyenletes lesz es kinez valahogy. mi geppel nyirtuk, 2 emberes munka.
2009. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, azt elhiszem, hogy 2 emberes.... :)
2009. aug. 27. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan kisfiam van, de olyan ritka hajjal....

fodrásszal, géppel nyírattuk, most kicsit "dúsabb".

én azért vittem fodrászhoz, ne engem utáljon meg.

:)

2009. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A haj ugyan nem erősödik tőle, de nyugodtan vágd le, ha szeretnéd.
2009. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!