Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjam le az 1 évesem haját?

Hogy vágjam le az 1 évesem haját?

Figyelt kérdés
Nem akarom fodrászhoz vinni. De hát nem marad sose nyugton. Ti hogy csináljátok?
2010. márc. 30. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma vágtam a frufruját, mert már a szemébe lógott.

Hát...

Beleállítottam a kádba, adtam a kezébe játékot (ami persze nem érdekelte annyira, mint az olló a kezemben), de azért megpróbáltam...

Ujjaim közé vettem a haját, és nyisz-nyisz...

Ő meg forgolódott, kepesztett, úgyhogy most hol rövidebb, hol hosszabb a haja elöl... de nem lóg a szemébe.. :-S

2010. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Lobonccal született fiam haját először ollóval vágtuk le (8 hósan), de az katasztrófa volt. Annyira féltem, hogy megvágom, így csilicsálé lett mindenhol, ráadásul hiszti is volt sajnos. Aztán áttértünk a gépre. Ezzel marha egyszerű, de a hiszti megmaradt. Most 15 hós és nemrég vágtuk ismét, szerencsére hiszti most nem volt.


Persze a gép akkor jó megoldás, ha fiatok van. Azért ruháztunk be hajvágóra, mert az apja haját is én vágom így a gép ára hamar megtérült.


Sok sikert! :)

2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na a frufruját megpróbáltam múltkor fürdés közben, tiszta cikk-cakk lett! :))

majd megpróbálom vhogy lefoglalni, ez jó ötlet. a géprw is gondoltam, mert azzal kevésbe tudnám megsérteni,mint ollóval,dehát lányom van :)

2010. márc. 30. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én levágtam 2 napja a kislányom haját. Olyan lett mint Dumb és Dumber. :p Legközelebb inkább elviszem fodrászhoz.
2010. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!