Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt adjak gyermekemne...

Milyen ételt adjak gyermekemnek napi 2 alkalommal?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha változatosan étkezne. Krumpli, gyümi, mit még? 4 hónapos
2009. aug. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan egyen anyatejet, vagy tápszert. Arra van szüksége, nem a változatosságra!!
2009. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy!!! Ilyen emberek válaszára senki sem kíváncsi. Mit gondolsz miért vannak bébiételek 4 hónapos kortól, ha nem adhatod neki?!!! Te min nőttél fel annó mit gondolsz??
2009. aug. 25. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, bébiételeket!

Gyümölcsöket meg sütőtököt.

A bébiételek azért jók, mert könnyen emészthető, nincsenek benne ilyen szálak amit egyébként le kell a piciknek szűrögetni, passzírozni.

Az enyém az almát sem ette meg, de az üveges gyümiket!!!


Már 14 hónapos, este még mindig szopik, pedig 4 hótól kezdtem a hozzátáplálást. Nem magyarázkodás képp, de óriási baba volt és féltem, hogy nem lesz elég a tejem.

Szóval mindenki akkor etet amikor akar!

2009. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyümölcsöt adtam neki először. Alma, banán, barack, szilva. Majd krumpli, sütőtök, répa. De vigyázz mert szinte minden fogja a kis hasát a fiamnak és fáj neki. Remélem ti nem jártok így. Én tízóraira és uzsira adom neki.

Jó étvágyat!

2009. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!