Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 5 hós, de evés után még...

Babám 5 hós, de evés után még 2 órára is képes hányni. Szépen hízik, jó kedélyű, az éjszakákat átalussza. Az orvos szerint ez így nem gond! Szerintetek ez normális, és el fog egyszer múlni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is ilyen volt. Mi ezért ettünk Ar tápszert, de még az is visszajött neki órákkal kaja utánis. Nálunk se foglalkoztak vele. És én is azt hittem, hogy már soha nem fogja kinőni. De egyszercsak elmúlt. Kb 9 hónapos kora körül. Még most is bukik azért, de mostmár nem úgy, hanem tényleg csak a fölösleg jön neki vissza ha túleszi magát.

Mindenesetre ha 1éves korára nem növi ki, akkor majd erősködj az orvosnál, hogy vizsgálják ki.

2009. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is hasonló volt, még a szilárd kaját is simán "visszabukta", és később is hányósabb volt mint a testvérei. De nem refluxos, semmi baja amúgy.
2013. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!