Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jovore amikor mar jobb ido...

Jovore amikor mar jobb ido lesz, a fiam mar 21,22honapos lesz. Nem lesz ez keson a bilire szoktatasra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem egészen értem, hogy függ össze az időjárás és a bilire szoktatás.

De, minden gyereknél más időben érik meg annyira, hogy el lehet kezdeni a szoktatást. Úgyis meg fogod látni, amikor érett rá.

2009. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Valószínü az udvaron könnyebb a szoktatás, mint a lakásban.

Én a korai biliztetés híve vagyok. Lányomat már 8 hós kora óta ráteszem, minden nap belekail, belepisil ebéd után. Most 14 hós, és már hozz a bilit, ha kakis. (egyenlőre még csak utána, de nem is várható el még m ásfél éves kor előtt, hogy előre érezze)

2009. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

picit tartok tole én is...

10 hosan elkezdtuk, mert a fiamnak mindig ugyanakkor volt kakis pelusa, és szivesen intézte a bilibe. szerettem volna, ha ossze tudja kapcsolni a dolgokat. de most már ossze-vissza van neki, szégyenlos korszakát is éli (másfél éves), és elbujik inkább valahová.

szeptembertol megy bolcsibe, szerintem ott nem nagyon tudnak annyira csak 1 gyerekkel foglalkozni, hogy leszoktassák a pelusrol, szoval jovo tavaszra-nyárra már nagy fiu lesz...szerintem csak annyi, hogy tovább fogjuk vásálni a pelusokat, de addigra már elég okos és érett lesz a baba, hogy memgértse, mit is akarunk tole. max nem fogok dicsekedni vele, hogy ilyen "késon" sikerult:)


amugy a manapság divatos baba-mama konyvek 2-2,5 éves korra ajánlják a szoktatást. mikor ezt olvastam, megmosolyogtam, hgy persze, de már látom, hogy valoszinuleg így leszunk mi is.

2009. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!