Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek a fekete...

Mi a velemenyetek a fekete babakocsikrol? Elonyei? Hatranyai?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be-gyászos.De most divatos.

Nekünk van sötétkék a kocsiban,de már ez is eléggé szívja a meleget és ez 50 fokban nem túl jó:-)

2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most csak hátrány jut eszembe, szörnyen könnyen koszolódik.
2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Télen áldás nyáron átok.Ha téli lesz a babád jó,mert azt a kicsi fényt szívja és talán picit melegít,de ha meg tavasz-nyári baba lesz bele fog sülni.

Nekem az nem jut róla eszembe,hogy könnyne koszolódik,épp ellenkezőleg:D

Amúgy meg inkább lányoknál tudom elképzelni,fiúknak sötétkéket.Nemtudom neked Kukis vagy Nunis lesz e:),de én mindenképp díszíteném,bár melyik babakocsit nem,az az igazság,hogy midnegyik oylan borzasztóan néz ki számomra,ráadásul néha olyan összeállítások vannak,hogy a hajam égnek áll:D

Ha fiad lesz,sötétkéket válassz(ha már sötétet akarsz),én tennék,varrnék,patentosítanék rá magam varta "plüss hajót,csíkos (sötétkék-fehér) takarót tennék bele,előre hajós csörgőláncot tennék,szóval matrózosítanám:DNagyon sok ötletem van neház leírni:)

Lánynak ha téli mehet a fekete,ha van rajta pink,úgy sikkesebb ha nincs akkor is feldobnám ez most lényegtelen:DTennék rá pink plüss virágot(a tetőre),pink takaró, Happy Berry-s kiegészítők(ezt senki sem fogja érteni,e semmi baj:D)...itt is sok ötletem van,ráadásul jó nagyon,a lányomnak n varrok mindent,én készítem a játékait a kiegészítőket,egy babakocsi már meg sem kottyan...:DKapd elő te is a kreativitásod:D

Egy stylist leendő anyuka;)

2009. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát,ha neked kell dekorálnod azt a babakocsit,hogy jól nézzen ki, meg se vedd...
2009. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ragassz rá fényvisszaveröt, ha télen, sötétedés után akarsz sétálni menni. Sokkal (!) könnyebben meglátják az autósok, balesetvédelmi szempontból nagyon fontos. Amúgy meg neked kell eldöntened, hogy tetszik vagy nem. A mienk fekete + szürke. Nekem tetszik...
2009. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem fekete van, és imádom:) Nem koszolódik, és én agymenést kaptam a sok narancssárga, meg macikás, meg mittudomén milyen színű babakocsiktól. Egyszerűen nem tetszenek.

Nem dekoráltam ki, ezüst színű fényvisszaverő csík van körben, meg belül, a ülése is ezüst szürke, és nem volt melege benne a fiamnak nyáron sem. Úgysem délben viszem, mikor a legnagyobb meleg van.

Safety márkájú, és nagyon megérte az árát, egy éve használjuk.

2009. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kislanyom lesz:) A pink diszites jo otlet
2009. aug. 25. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Én làttam ilyet,és megirigyeltem:)

Nekem krémszinü-szürke van,de igen is nagyon meleg!

Szoval szin ide-szin oda...

De tényleg vedd meg ha tetszik.

Én ha lehetne ujat venni,feketét vennék.

2009. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz be fekete rugit is és tuti vidám lesz:-)
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!