Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha lányom nem iszik...

Mi van, ha lányom nem iszik meg fél liter tejet egy nap?

Figyelt kérdés

14 hónapos, 1 hónapja nem cicizik, azóta kap tejet. De érzékeny a tejtermékekre, csak a laktózmentes tejet tudja meginni. Reggel kap reggelihez 1-2 dl-t, és este lefekvés előtt 2 dlt. Ez közel sincs fél liter. Más ugye eszik johgurtot, túrót, sajtot, mi nem ehetünk.

Mit tegyek? Kell neki adnom akkor akár napközben is inni tejet?De hát mindenhez nem ihat tejet...


2009. aug. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csak napi 1-2 dl tejet iszik.Ez nem is baj.Iszik ma´s folyadékot,gyümit,és eszik rendesen.

Sokminden van ami laktózmentes.

2009. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, nem kell azt a fél litert olyan pontosan betartani.
2009. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap olvasgattam anyu naplóját, amit rólam irt annak idején. Én kb. 3 hónapos koromig ittam meg a tejet, akkor sem ciciből, mert az nem kellett. Aztán már semmilyen tejet sehogy sem, azóta sem szeretem, de kutya bajom.
2009. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós, és eddig 5-6 dl tejet is megivott egy nap (reggel és este). Kb. 2 héte nem iszik már csak 3, max. 4 dl. Uzsonnára még egy Danone joghurtot eszik. Nem tudok vele mit csinálni (a gy.orvosunk is "ragaszkodik" a napi fél literhez), annyit iszik amennyi jól esik
2009. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!