Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babák anyukái! Ti...

Egy éves babák anyukái! Ti milyen felvágottat, vajat, joghurtot adtok a kicsiknek?

Figyelt kérdés

sziasztok! a fiam 11 hónapos, csak a napokban kezdtem neki adni kenyér-falatokat (glutént régóta kap, inkább az egyéb anyagok miatt hanyagoltam eddig a kenyeret, kiflit). Sok válaszban olvasom, hogy 1 éves kor körül reggelire/vacsira virslit, felvágottas, vajas kenyeret esznek a babák. Ilyenkor milyen fajtájút vásároltok, hogy az lehetőleg ne az alja minőség legyen? mert én úgy tudom, pl. a legtöbb virsliből, parizerből épp csak a hús hiányzik. remélem értitek, mire gondolok! Vagy hogy lehet ezeket a "feltéteket" valami egészségessel pótolni?

Joghurtot milyet adtok? Többször olvastam már itt az aktíviát, az jobb, mint a többi?

A kisfiam úgy látom, szívesen katonázgatna, de még nem mertem a kenyérre tenni semmit :) Ja, és vajat milyet használtok? margarint, vagy rendes vajat?

Köszi a segítséget és bocsi a sok kérdésért egyben!


2009. aug. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

én bertolli margarint adok neki általában. mivel én nagoyn szeretem a vajkrémet, ő is megkóstolta. nagyon ízlik neki, így káros nem káros, adok neki néha. májkrémet is szoktam. a sparban van olyan, amiben 5-6 darab ilyen pici kiszereléses májas van egy tasakban, de nem tudom a márkáját. olyat szoktam neki adni, azt mondták, az normálisabb minőségű. virslit, ha eszik, Füstlit szoktam venni neki. felvágottból általában csirkemellsonkát adok, abban bízok, hogy talán normálisabb. Párizsit még nem adtam neki, nem rajongok érte magunknak sem. medve sajtkrémet is kóstolt már , az annyira nem jött be neki. ezen kívül rántottát szoktam még csinálni neki vacsira, néha bundás kenyeret. a trappista sajtot szereti majszolni.

joghurtokat nem annyira szereti, nem erőltetem neki. ha eszik nagyritkán, akkor babajoghurtot. az van itthon, nem igényel hűtést és sokáig eláll, azért azt tartok itthon neki.

2009. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a sparban szoktam neki venni bécsi virslit, vagy valami drágább fajtát, elvileg azért drágább mert jobb. Legalább is remélem, felvágott közül én is csirkemellsonkát adok neki. Kenyérből rozs, vagy valami bio teljeskiörlésű lisztből készültet, vajat én a teavajat szeretem a legjobban az az igazi szerintem azt kap, vagy valami jobb minőségű rendes vajat. Joghortból én a Danont és az Activiát adom. Sajtból medvét. 12 hós
2009. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. aug. 27. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!