Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit csinál hasfájos babájáv...

Ki mit csinál hasfájos babájával, amikor éppen fáj a hasa?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Infacolt adok neki
2009. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt en is probaltam es meg sok mast de nem valt be.En homeopatias szereket adok neki de az sem mindig hat sajnos.Nekem regen a mozes kosarba aludt el.Probald meg te is mashol altani hatha sikerul.Konnyen vissza szokott az agyahoz.vagy az olembe veszem es ott ringatom.Elobb utobb elfarad es elalszik ott is.Van folteszem a valamra jo magasra es foltolom nagyon akis labat.Vagy a karodra is fektetheted valamiknek az is bejon.Ha esetleg leoltoztok mindketten es a melkasodra teszed es probalod ringatni.Probald meg a labat folnyomni,tornaztatni hatha jon ki puki neki es jobb lesz.Sajnos en is mindent megprobaltam.12 hetesek multunk es most van mulo felben!Remelem!!!!!Kitartast neked!!!!!!Semmi sem tart orokke ez sem fog!!!!Elfog szepen mulni!Csak ne idegeskedj!nekem ezert ment el a tejem.Minden jot!
2009. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Infacolt adtam neki, meg sokat tornáztattam, a kis lábat "felnyomtam"(érzéssel) a hasához aztán egy kicsit szétnyitottam neki és ugy le vissza a kiidulóhelyzetbe+ simogattam a hasát, hátát.
2009. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adtól függ kinek hogy viseli a babája a görcsöket, nekünk tápszer csere után már csendesült színte másnapra a baba, majd meg is szünt a fájás. A pocak maszírozás közben is elégedett arcot vágott és elmult a sírás.
2009. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!