Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy "tünetmentes"...

Van olyan, hogy "tünetmentes" fogzás?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos. Néhány napja fogta magát, és egyik napról a másikra elkezdett sokkal kevesebbet enni, mint eddig (kb. az eddigi mennyiség 2/3-át eszi meg), valamint, annak ellenére, hogy 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, most legalább egyszer felébred, és ráadásul, ha adok Neki, eszik is egy kicsit. A fogínye nagyon kemény, de semmi pirosság, semmi duzzanat, semmi felpuhulás nincs. Csak annyi, hogy erősen nyáladzik, és folyton vagy valami tárggyal (játék, rágóka, cumisüveg cumija stb.), vagy a kezével matatja a fogínyét. Fogzásról lehet szó ezek alapján?
2009. aug. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem lehet. az én fiam első fogai (alsó kettő) egyszercsak ott teremtek:) ő is kevesebbet vett, de ennyi, semmi más tünet nem volt, reggel már éreztem a kis recéket az ínyén:) Egyébként, pár napja az én fiam is (9hós) kevesebbet eszik..lehet a hülye idő..
2009. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsők nálunk is így jöttek, láttam, tudtam, hogy készülődnek, de nem sínylette meg. Na de most!! Bepótoljuk!
2009. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen nálunk is volt így fogzás, eltarthat egy darabig.
2009. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nagyobbik lányom 2 hónapos kora óta álalussza az éjszakát, 6 hósan kb. 1-2 hétig este 11 körül mindig felsírt, de ha inni adtam neki pár kortyot, már aludt is vissza. Aztán 8 és fél hónaposan játék közben hirtelen észrevettem, hogy megjelent az első fogacska. Szóval gyakorlatilag tünetmentes volt -ezt a pár felsírást leszámítva-, mert se a nyála nem folyt, és kaján kívül mást nem nagyon vett a szájába. :D
2009. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!