Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, jó ha így...

Mit gondoltok, jó ha így altatom a fiamat?

Figyelt kérdés
Amíg nagyon pici volt a fiam magától elaludt,aztán jött a ringatós korszak,és a legújabb az,hogy iszik és közben alszik el(babaüdítőket iszik,mást nem fogad el)Ez így nem gond?
2009. aug. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy az üditő a kaja rovására,persze ha nektek ez vált be.Ha rendesen eszik mellette,és a cukros ital a cumisüvegben nem lóg órákig a szájában ,miért ne.Majd úgyis jön más,mindig változnak.Persze sokan nem tartják helyesnek,de szerintem mindenki csinálja úgy ahogy nekik a legjobb.
2009. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem túl szerencsés.

nagyon hozzászokik ehhez, és a cukros italok sem jók.

nem jó, ha az alvást ehhez köti.

inkább cumit adjál a szájába :)

2009. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A cukor miatt én is aggódtam ezen.A cumit kiköpi.Próbálom majd a vízhez szoktatni.
2009. aug. 24. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, akinek a gyereke picin így aludt el, ne tudd meg, most hogy néznek ki a fogai! Szabályosan ki vannak rohadva! Persze ez lehet alkatfüggő is, de jót semmiképpen nem tesz, ha cukros cuccal alszik el.
2009. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálunk hasonlo szokás alakult ki, miután már nem tudtam szoptatni. viszont általában vizet adok a fiamnak...iszik, utána cumi, és alszik...

ugy probálom rola leszoktatni, hogy mielott viszem lefektetni, kinálom vízzel, és az ágyban már csak a cumiján cuppog. egyelore ugy tunik, mukodik.

2009. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
probald legalabb higitani vizzel,hogy ne legyen annyira edes,aztan lassan tobb vizet ontsel hozza,lassan atszokik a vizre.
2009. aug. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!Pont ma már higítva adtam neki.Régebben megitta a vizet,de sajnos leszokott róla.Még nincsenek fogai,csak 4,5 hónapos,de igyekszem előrelátóan megóvni a leendő fogacskákat!:-)
2009. aug. 25. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!