Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok az 1 évesnél...

Miben altatjátok az 1 évesnél idősebb babákat?

Figyelt kérdés

16 hós a kislányom és éjszaka nagyon sokat forgolódik így félek rá pizsamát adni, mert kilóg a dereka. Ti mit adtok éjszakára a babákra? Főleg hűvösebb, őszi/téli éjszakára gondolok...


Előre is köszi a választ!


2009. aug. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rövid ujju bodyban, vékony nadrágban altatom, és ha hüvösebb van, zoknit is adok rá.

Ősszel szintén igy fogom, legfeljebb hosszu ujju bodyban.

2009. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban vannak ezek a kezeslábasok, rugik azoknak talpa is van. Szerintem az jó pizsinek, plusz ujjatlan hálózsák (télen vastag) ha még szükségét érzem, a pizsi alá mehet egy rövid ujjú body. Esetleg jó még a body (rövid v. hosszú ujjú) + pizsialsó
2009. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vagy pizsi,és takargatom,ami most még elmegy,mert meleg van,vagy bady,amiben nincs kint a dereka,kis pizsinadrággal.Zoknit mindig adok rá.Én ehhez szoktattam,de ha nálatok nagyon meleg van éjjel a zokni hanyagolható.

Ősszel,télen is hasonlóan csak hosszú ujjú felső,és vastagabb takaró.

2009. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vékonyabb pamut kezeslábas, vagy body+nadrág+zokni
2009. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A hálózsákot már nem szereti, mert nem tud benne jól felállni ébredéskor. De a rugi és a body+kisnaci jó ötlet! Köszönöm!
2009. aug. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!