Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek született 2008. szeptemb...

Kinek született 2008. szeptember 22-n gyermeke? Tudtátok, hogy a 22 mesterszám, és egy számmisztikus azt mondta nekem, hogy Ő ezt az egy napot szeretné elkerülni, ha szülni fog. Bővebben.

Figyelt kérdés
Mivel a 22-én született emberek megkapták fentről a legnagyobb tudást, és szinte biztos, hogy az életük során ezt meg is szerzik. Csak a probléma, hogy nagyon nehéz az ilyen emberekkel, gyerekekkel, mert óriási tanulásvágy van bennük, és 100 % figyelmet igényelnek. Ti mit tapasztaltatok, milyen a gyermeketek, amúgy most milyen fejlettségi szinten vagytok(beszéd, járás, stb.?
2009. aug. 24. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 22-én születtem, de nincs bennem óriási tanulásvágy...

A sógorom szintén 22-én született, benne sincs.

A nagynéném úgyszintén.


A kislányom nem, szóval érdemi választ nem tudok gyerekügyben adni, de gondoltam megosztom veled, hogy nálunk háromból három ember egy kicsit sem vagyunk kakukktojások... sőt.

Ennél átlagosabbak már nem is lehetnénk.

2009. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 23-mas a misztikus szám.

Valószínűleg mindre hasonlót mond.

De 22-én született ismerősöm nincs, csak 21 és 23, úgyhogy bocsi az offért.

2009. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Babonaság - bolondság.
2009. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom február 22.én született most volt fél éves az igaz hogy sok figyelmet igényel de melyik gyerek nem imádja a társaságot nem szeret egydül lenni..majd kiderül milyen lesz
2009. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez akkor érvényes, ha a születési dátumát összeadva, annak numerológiai értéke a 22.
2009. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 2008 09 22-én született Vácon. Nagyon sok figyelmet követel, már szinte fárasztó. Örülök, hogy fel tetted ezt a kérdés és boldog első szülinapot kívánunk a kicsikédnek!

2009. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem írtam, pedig kérdezted, hogy most már mindenhol fel á3ll, de lépéseket még nem tesz. Pár egyszerű szót mond: enni, inni, anya, nem, kell, va-va. Mosolygós, de egész nap nyafog, ha én főzök, stb. Eléggé anyás.
2009. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 2000.szeptember 22-én születtem:) hétfőn leszek 14 éves:) szerintem nekem nincs tanulási vágyam,de figyelmet szoktam igényelni,amikor a családomnak mesélek el valamit.a suliban már nem nagyon szeretek az osztály előtt társalogni:D...
2014. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!