Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél 8 hónaposan kezdődött...

Akinél 8 hónaposan kezdődött szeparációs szorongás miatt a szülőkkel való együttalvás, meddig tartott?

Figyelt kérdés
Egy éves a lányom, álmában kell visszacsempésznem az ágyába még mindig. Van amikor simán elaszik így reggelig, de sokszor amint leér a feje felébred és már csak mellettem alszik vissza. Meddig fog ez tartani? Mikor alszik el újra a saját ágyában?
2009. aug. 24. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is kb 8 hós volt a lányom, mikor mindig nálunk akart aludni. eleinte engedtem, de egy idő után már kényelmetlen volt, hogy csak ő alszik, mert sem a férjem, sem és nem pihentünk. Elkezdtem a saját ágyában altatni. Nekünk a "szuperdadus" módszer vált be. Elköszönés apától, anyától, nagyitól, játékoktól, villanyoltás és be a kiságyba. Ott még simogatom, duruzsolok neki...stb. Az első két alkalom nehezebb volt. Most már kb. 2 perc alatt elalszik. Éjjel sem veszem ki, csak simogatom, lötyögtetem a popsiját.
2009. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajna nálunk ez nem jött be, amint közelítek az ágya felé kétségbeesetten visít. szemmel láthatóllag fél. A múltkor fél órát visított amíg ott ültem mellette és simogattam, aztán nem bírtam tovább, mert már lila volt szegénynek a feje. Egyébkén mi együtt nagyon jól tudunk aludni, pihenten ébredünk, csak nem vagyok benne biztos, hogy ez normális...
2009. aug. 24. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet várni kell vele egy picit. Nálunk azért volt muszáj, mert a kisasszony úgy alszik, mint a levelibéka:).
2009. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendezd át a szobáját, tedd az ágyát teljesen máshova, hátha segít.
2009. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 9 hónaposan kezdődött, addig csodálatosan elaludt a kiságyában egyedül, de azóta csak velem, vagy nagy duzzogva az apjával aszik el, persze mellettünk, és éjszaka is csak ott hajlandó aludni.

1 éves lesz, és ha beteszem a kiságyba, ordit és ordit, ha álmában próbálom betenni, a szeme kipattan és ordit, ha csak sikerült betenni a kiságyba, akkor 11 körül tuti hogy felkel, és ki kell venni.

Szóval nem tudom meddig tart, de én a békesség kedvéért, és a nyugodt éjszakáért magam mellé tettem.

2009. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát....legalább nem vagyunk egyedül a problémával. Néha azért elgondolkozok nem azért sír-e ennyire, mert tudja, hogy így megszánom és kiveszem. Bár látva a rémült Egy év múlva tesót szeretnénk neki, remélem addigra megoldódik a helyzet.
2009. aug. 24. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiságyban aludt el egyedül a lányom, de amikor 8 hónaposan elkezdődött nálunk is a szeperációs szorongás, csak velem volt hajlandó elaludni. Sajnos ez most sincs másként, 11,5 hónaposak vagyunk, de nappal és este is velem alszik el a nagyágyban, utána csempészem be a kiságyba. Ha megpróbálom a kiságyban altatni úgy ordit mint akit ölnek.
2009. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!