Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 6 hetes babám...

Normális ha 6 hetes babám nagyon sokat nyújtogatja a nyelvét?

Figyelt kérdés
Nem éhes és nem is szomjas ilyenkor.
2009. aug. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínű jön a foga.
2009. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen??

Vicceltél ugye.Kicsit korai lenne a fog:)

2009. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem 7 hetesen csinalta ezt es mire mar nagyon fetunoen csinalta mar kint is volt az also 2 foga.Nem sirt,nem volt nyugos.De sokan nem akartak elhinni.12 hetesek vagyunk es mar a felsokkel kuzd szegenykem.Mar felfegezte az oklet es azt ragja mivel ahoz meg kicsi hogy a ragokat fogja maganak.En vettem homes gyogyszert hogy enyhitsem neki a fajdalmat.Ha jol tudom ilyenkor belazasodhatnak es mehet a hasuk figyelj ezekre oda.Nezd meg hatha latod mar a fogacskait de ha feher az inye az is jo mert akkor mar uton vannak.Nekem nem engedte hogy nyulkajak a szajaba ezert fem kiskanallal neztem meg hozza kocintottam az inyehez es kocogott.Ott volt a 2 kis apro foga!Viszont ha jol tudom igy nekik hamarabb fog romlani.Mivel alltalaban 6 honap utan jon ki a foguk.Nekunk addigra nem az elso lesz mar meg hanem ki tudja hanyadik igy ertheto.Azt nem tudom mikortol es hogy lehet nekik mosni.Minden jot nektek!

2009. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. valaszolonak.En a 3. vagyok!Igen is lehetseges!Engem is hulyenek neztek!De 7 hetesen kint volt a kislanyom fogai.gen korai de nem minden baba egyforma.Van aki hamarabb erik.Az en lanyom par naposan mar tartotta a fejet es nem masodpercekig,percekig kepes figyelni egy dologra,minden erdekli.Ha az olembe van huzza fol magat ulesbe miota 6 hetes.Ha folultetem az olembe huzza fol a labat es loki fol magat.Ha folallitom nyujtott labban all.Persze tarom de nagyon szeret ulni es allni is.Nem azt mondom hogy holnap menni fog de probalkozik vele mert eros akaratos kiscsaj.Ez van!Nem egyformak a babak.
2009. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!