Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem rajong a...

Más babája sem rajong a krumpliért? Ma kostoltuk először, olyan édesen fintorgott, pedig hazaival (anyatejjel) pépesítettem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
még csak 2x próbáltam, de nem igazán jön be neki. ma én is anyatejjel próbálom Eddig almával párosítva próbáltam.4 hósak vagyunk.
2009. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán a krumplit az én babám sem ette meg, de amint tettem hozzá egy kis répát, rögtön befalta.
2009. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A krumpli nálunk sem aratott osztatlan sikert. A rizst sokkal jobban szereti. Időnként megeszi almával, sárgarépával, de nem a kedvence!
2009. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sima krumplit nem kóstoltattam. Előtte mi almáztunk, barackoztunk, igy vettem főtt alma-krumplit, és a főzelékeket azzal kezdtük.
2009. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém imádja csak magába a főtt krumplit és a krumpli pürét, krumpli levest is. De még mikor kóstoltattam vele az elején annyira nem jött be neki, kb 10 hónapos korától szereti nagyon. Igaz az már 14 hónapos

Sütőtökkel mindig megette.

2009. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! 10 hónapos fiam még mindig utálja a krumplit, eddig csak valami más markáns ízű kajával tudtam megetetnivele. egyébként a répával ugyanez a helyzet.

bezzeg! étteremben, vagy a nagyi családi ebédjén egy egész tál főtt, petrezselymes kruplit befalna!!! hiába készítem el otthon ugyanúgy, az már nem kell :))))

2009. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!