Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos fiamnak próbáltam...

6 hónapos fiamnak próbáltam adni sütőtököt krumplival. Fintorgott tőle. Nem fogja szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy türelmesnek kell lenni,de hogy csináljam,hogy már ilyeneket is egyen,ne csak gyümit? Napi 5x szopizik.
2008. aug. 29. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először a sütőtököt almával adtam a babámnak illetve sütőtöklevet adtam neki inni és csak ezután sütőtök-krumpli együttest. Nem biztos hogy így tetszeni fog neki de egy próbát szerintem megér. Türelem pedig tényleg sok kell eleinte ehhez.
2008. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy nem fogja szeretni. Ha nem ízlik neki hagyd egy kicsit, próbálj mást. Aztán egy idő után próbáld újra lehet akkor meg az lesz a kedvence, ha meg nem hát nem. Még egy csomó minden van amit lehet ennie. Többször is próbálkozz, hátha épp akkor ízlik majd neki. Meg csináld úgy,hogy amit szeret abba tegyél egy picike sütőtököt lehet úgy nem veszi észre, illetve úgy elfogadja. Ha pedig úgy ízlik neki kicsit növelheted, illetve csökkentheted ha nem ízlik. Egy picit azért be lehet őket "csapni".
2008. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!