Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen szuszpenziót adtok a...

Nurofen szuszpenziót adtok a babátoknak fogzáskor?

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedünk már 5 napja nem alszik éjjel, hordozni kell, vagy ha elalszik akkor is 5 percenként felsír. Kipróbáltam a Chamomillát, Viburcolt, ibolyagyökér rágókát, borostyán nyaklánc is van, Dologélt, és Dentinoxot, de egyik sem használt. Nem akartam gyógyszert adni, de már alig bírjuk, és már előre félek az éjszakáktól, és hát a babánk is nagyon szenved! Nappal elhordozom, elvagyunk csak az éjjelek lennének kicsit nyugisabbak!Szerintetek mit adjak?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. aug. 24. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én adtam neki. Nem sokáig, csak pár napig éjszakára és néhány alkalommal nappal, amikor már nagyon szenvedett. Nem a teljes adható adagot (2,5 ml) adtam neki, hanem kb 1-1,5 ml-t. Egyébként segített.
2009. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is több mást is kipróbáltam, de a Nurofen használt. Este 2,5ml-t adtam, de volt, h nap közben de akkor én is csak kevesebbet, 1,5ml-t. Ez volt az első, ami használt is, csak ezt nem lehet sokáig használni.
2009. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap este adtam Nurofent,mert már nem bírtuk a sírást,ráadásul már meg is éhezett közben kapott tejpépet.Utána lenyugodott,de még azután is tömte a szájába a kezét egyfolytába.Igen ha már tehetetlen vagyok akkor muszáj adni fájdalomcsillapítót.
2009. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!