Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel óránként éles...

Miért sír fel óránként éles hangon 11 hós babám? Egyébként jó alvó. Annyira keservesen felsir, és nehezen alszik vissza. Mult héten volt fülgyulladása, abbol kigyogyult, igy nemhiszem, h az.

Figyelt kérdés
Foga van 4 fent és 4 lent. Ezek mellett még csak nagyon pici pupot látok,még a foga fehérjét sem látni. Már ez is kínozhatja őt ennyire?
2009. aug. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a foga, ha már több napja felsír. Lehet rosszat álmodott. A fülét megnyomod a cimpa mögött és fáj neki akkor meg az a baja.
2009. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel egyszer sirt fel. CSak ma sir fel ilyen gyakran. Hol nyomjam meg a cimpa mögött??
2009. aug. 23. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga gyötri. Kicsit nyomkodd meg, vagy kend be a fognövekedésre árult krémmel.

Szúnyog nem zavarhatja?

2009. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam szúnyogra,be is kapcsoltam a riasztót. De semmi változás. A fog gyötörheti akkor is ha még egyáltalán nem látni?
2009. aug. 23. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze simán gondoj bele ahogy töri magának az utat a az iny husában bizony simán be is lázasodhatnak vagy hőemelkedési tüneteket produkálhatnak. Nem az fáj amikor áttöri hanem amíg el nem ér arra a pontra a fog.
2009. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnak a 4-4 első fogak után hátul bújtak ki a fogai fent és lent egy-egy. neki nagyon fájdalmasan bújt elő, sokat szenvedtünk. lehet, hogy nálatok is ez a baj. kitartás, túllesztek rajta!
2009. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!