Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor nem találok választ a...

Sokszor nem találok választ a keresőben, mert hónapos helyett azt írjátok HÓS. Miért?

Figyelt kérdés

És ez egyre ragadósabb, egyre több kérdező így írja... én meg emiatt mérgelődök, mert már nemcsk úgy kell rákeresnem, ha keresek valamit, hogy pld. "6 hónapos", hanem úgy, hogy "6 hós".


Nos, lehet jönni, akár kötözködni is, bár nem ez a célom vele.


2009. aug. 23. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

nekem eddig ez fel sem tűnt. hónapos, vagy hós. nem teljesen mindegy? egyébként rövidebb, valószínűleg azért így írják sokan.

Amúgy kérdésedre: aki valamit keres, annak néha küzdenie kell kicsit a neten, hogy megtalálja a pontos választ. google-be is ha beírsz valamit, nem biztos, hogy az első szóval megtalálod azt, amit kerestél...

2009. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez nem akkora hülyeség mert itt az anyukák nem a gyerekeikkel vannak vagy csak más anyukákkal. Ide mindenki bejöhet, úgyhogy tiszteleben kéne tartani őket is... Aztán magatok között gügyöghettek...
2009. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Hehe, erről az utolsó válaszról eszembe jutott, hogy felmegyek egy "pucérnős-autós" pasioldalra és megkérem őket, beszéljenek tiszteletteljesen a nőkről és ne írják azt, hogy verda,hanem azt, hogy autó, mert ide, bejöhet mindenki, tiszteletben kellene tartani :DDD

El tudom képzelni mi lenne a reakció!

2009. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Ez viszont nem egy kisbabás oldal csak egy kisbabás részlege... Az oldal nam a kismamáknak van hanem azoknak akik el akarják mondani a vélmeményüket...
2009. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Aki a kisbabás részlegbe belátogat, az számoljon azzal, hogy kisbabás dolgokkal fog találkozni, lesznek becézések, mert a gyerek a téma.

Itt most nem a hós-ra gondolok, hanem pl arra, hogy babó, nemtom ezzel mi a gond.

Persze nekem is megvan a magam dilije, amitől én mászok falra az a cicil szó :X

2009. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mászom
2009. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!