Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor nem találok választ a...

Sokszor nem találok választ a keresőben, mert hónapos helyett azt írjátok HÓS. Miért?

Figyelt kérdés

És ez egyre ragadósabb, egyre több kérdező így írja... én meg emiatt mérgelődök, mert már nemcsk úgy kell rákeresnem, ha keresek valamit, hogy pld. "6 hónapos", hanem úgy, hogy "6 hós".


Nos, lehet jönni, akár kötözködni is, bár nem ez a célom vele.


2009. aug. 23. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
jaaajjj..ettől én is falra tudnék mászni. akárcsak a "babó"-tól...
2009. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
A KarakterszáM korlátozott a kérdés kiírásánál, ez pedig egy mindenki számára egyértelmű rövidítés, igy spórolunk helyet.
2009. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel vitatkoznék, elég sokan rövid kérdést írnak, szóval van karakter bőven... Ez inkább már kezd szlenggé válni.
2009. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Mert így nem kell mindig kiírni a "hónapos" szót.:)


DE MIÉRT NEM KERESEL RÁ ÚGY? HOGY "HÓS"??????????

2009. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy rákeresek! úgy is hogy hónapos, és úgy is hogy hós. Csakhogy így kétszer kell átrágnom magam az összes kérdésen, hogy megtaláljam, ami érdekel.
2009. aug. 23. 21:33
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát, már csak ilyenek vagyunk. Babó meg hós, meg üngyibügyi. Kicsit engem is zavar, de már kezdem megszokni, sőt már egyszer én is írtam így, hogy hós.. (de nem jellemző, azért igyekszem a "normál" nyelvet használni :)
2009. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Spórolunk a gépeléssel. Van akinek semmi baja vele, van aki a falra mászik tőle. Engem nem zavar. De keress úgy is hogy "hós". Sokszor én is így írom, meg még más szavakat is szoktam rövidíteni. A billentyűzetem nem a legjobb a laptopomon néha nem írja a k-t, l-t, ű-t... Nem fussa másikra.
2009. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Micsoda problémák :D

Az internet, chat, fórum vagy az sms a "rövidítések" birodalma, ez is ilyen. A babák rovatban pedig olyan emberek vannak, akik már reflexesen rövidítenek, mert a baba miatt kevés az idő.


Ha már itt tartunk akkor én meg attól dobom el az agyam, amikor meglátom ezt muszály :)

2009. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Én is unom már, a szopcsi, ücsi, tejci, szeri üngyi büngyi (ááááá) szavakkal egyetemben. Egyrészt nem haltok bele ha kiírjátok, másrészt, meg amikor ide írtok akkor nem a babátokkal beszéltek.
2009. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Hogy egyesek milyen hülyeségekbe tudnak belekötni...
2009. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!