Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babucik jobban / szívesebben...

A babucik jobban / szívesebben megisszák az ízesített tápszert általában?

Figyelt kérdés
Kislányom pár napja nem nagyon akarja meginni a tápszert, csak akkor, ha nagyon éhes, de akkor is csak annyit iszik, amivel éppen jóllakik, nem teljes adagot. Mivel minden mást is eszik már, arra gondoltam, hogy lehet, elege lett az ízéből, vagyis inkább az íztelenségéből? Tápszerre viszont szüksége van, így is alig van meg a napi 5 deci tejalapú étel. Próbálkozzak ízesített tápszerrel, beválhat? 7 hónapos amúgy.
2009. aug. 23. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én vettem a fiamnak banánosat meg almásat mert ő is kevés tápszert iszik,de ebből sem iszik meg többet. Megkóstoltam én is,hát finomabbra számítottam:D
2009. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Ha kisfiad kevés tápszert iszik, mivel pótolod, hogy meglegyen a tejalapú étkezés mennyiség? Kislányom a tejpépre is fintorog, de azért megeszi, illetve baba joghurtot adok még Neki, de még így is csak kínkeservesen van meg napi 4-4.5 deci tejalapú kaja.
2009. aug. 23. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is babajoghurtot adok neki,előtte meg tejpépet kapott,de mióta tudja hogy van joghurt azóta nem eszi meg. Így van meg kb.4 dcl a tápszerrel. Többet nem hajlandó elfogadni
2009. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!