Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok át babátok...

Hogyan szoktattátok át babátokat az egyszeri alvásra, és a korábbi ebédre?

Figyelt kérdés
13 hós lányzóm eddig 2x altattam 10-től kb. 12-ig és du.4-től kb. 6-ig. Ez már azért nem jó mert nehezen alszik el (este is). Úgy gondoltam aludjon 1x 12-köről ebéd után letenném. A gond hogy nem akar enni. Ti ezt hogyan oldottátok meg?
2009. aug. 23. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy délben nem nehéz kaját adtam neki hanem jó sürü levest. Gyorsabban is bekanalaztuk és jól lakott vele. Amikor pedig felébredt akkor kapta a főzit du 3kor. Most is igy működik a dolog 18 hós.
2009. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én fiam korábban 11-12 kozt, majd 15-16 kozt aludt 1-1 orát. aztán jott az, h délelott aludt, délután nem akart, estig meg nem bírta, volt hogy délelott nem akart elaludni, így délig ébren tartttam...szoval maga probált átálni az 1 alvásra, kb 1 honap osszevisszaság után rendezodott, most fél1-1 korul alszik, 12-kor eszik. maga alakította így, én csak annyi, hogy miután láttam, hogy átállunk, délelott jobban foglalkoztam vele, fél 12 korul már muszáj volt elterelni a figyelmét a fáradtságrol, aztán ettunk, és supsz aludni. Megszokta hamar, ezzel változott az esti lefekvés és az ébredés, a reggeli is korábbra jott, szoval nem gond délben ebédelnunk 1 ora helyett...kb 1 honapig tartott...
2009. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!