Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fog ez múlni? Mi lehet ez?

El fog ez múlni? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
18 hetes kisfiam már egy hónapja forog a hátáról hasra, vissza még ritkán sikerül neki. Eddig az oldalán aludt, de 1 hete éjszaka alvás közben mindig a hasára fordul, és mivel sosem aludt így és nem igazán tud visszafordulni, keservesen sírni kezd. Többször megyünk be hozzá visszafordítani (kb20-szor) de szinte rögtön megínt hasrafordul és kezdődik minden előlről. Ha sikerül visszaaludnia hason kis idő múlva újra kezdődik minden előlről. Sem Ő nem alszik nyugodtan és mi sem. Elfelejtette volna hogy kell a hátán és az oldalán aludni? Miért fordul hasra, ha úgy nem tud aludni? Tapasztaltatok már ilyet?
2009. aug. 23. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, amíg meg nem tanult visszafordulni :)
2009. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elmúlik, előbb utóbb megtanul visszafordulni is. Addig próbáld meg a hálózsákot, nekünk bevált. Nem tudott megfordulni, és aludt tovább a hátán. Sok sikert!
2009. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hálózsákban alszik, sajnos abban is megfordul:-(
2009. aug. 23. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha Én írtam volna a kérdést!Pedig Ő már vissza is tud fordulni mégis felébred !:)
2009. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja...:( Én arra gyanakszom, hogy a pukik miatt lehet, mert csak addig forgolódik, amíg ki nem jön. Ezt követően újra álomba szenderül.. megoldást sajnos én sem tudok a problémára.
2009. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

ez sztem nem a pukik miatt van,hanem egyszerűen rájött arra ,hogy ő ilyet is tud és amíg nem tud megfordulni addig ez lesz.Hidd el minden babánál van ilyen-nálunk 2hónap volt mire megtanulta csak ő a hátáról a hasára csinálta...de lesz majd ilyen később is,nálunk pl akkor volt mikor már 4kézláb ment és egyfolytában felkelt és ment-álmában ,kómásan és sírt....mi szerencsére megúsztuk a felállós korszakban,mert azzal nem volt gond de sokan azt mondják nekik nem tud visszaülni és ezt csinálja a gyerek.Kitartást kívánok ,hidd el rengeteg ilyen lesz még amire azt hiszed,hogy meddig tart még...de túl fog jutni rajta,mindig ügyesebb lesz...14hós baba mamája

2009. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat, igyekszem túlélni ezeket az időszakokat.
2009. aug. 25. 09:43
 8/10 anonim ***** válasza:

az én fiam vissza tud már fordulni, de ha álmában hasra fordul ő is elkezd sírni...

pedig megtud fordulni, lehet hogy álmában elfelejtik?ő már 8 hónapos és nem veszem észre hogy múlana ez a korszak!

2009. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer bizti elmúlik, de nem tudni mikor.Én kisfiam 8és fél hós, már mászik és áll, még is mikor éjszaka hasrafordúl, ő is felsír, sőt még ráadásul fel is ül:(

Van mikor 7szer is kelek hozzá, ma csak 1-szer.Nem értem én sem miért nem tud olyankor visszafordúlni, vagy miért nem alszik hason.Most is épp bömbizik a kiságyban , mert álmos, de ahogy lerakom, hasravágja magát, majd feláll:(

megyek is hozzá.KITARTÁS NEKED IS!!!

2009. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányom ezt csinálta abban a verzióban, hogy Ő hason aludt mindig, és mióta át tud fordulni a hátára, meg is teszi, és visítva jelzi, hogy nem tud aludni. Mikor egy adott éjszaka kb. 659-szer mentem át visszafordítani, meguntam, és körbebarikádoztam párnákkal, pléddel. Bevált a dolog, annyira, hogy csak reggel forgolászik, amikor már teljesen ébren van, félálomban nem.
2009. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!