Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas a fiam, vigyem dokihoz?

Lázas a fiam, vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
TEGNAP DU.-TÓL 38 FELETT VAN A ÁZA A FIAMNAK AMIT KÚPPAL LEVITTÜNK. REGGEL39. LEHET A FOGTÓ? VIGYEM DOKIHOZ VAGY VÁRJAK HOLNAPIG MÍG RENDEL?
2009. aug. 23. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet lázas a fogzástól is.Csak akkor vidd orvoshoz,ha nem tudod leszorítani a lázát,és rosszul van.Különben ráérsz reggelig.Csak arra figyelj,hogy sok folyadékot igyon,nehogy kiszáradjon.
2009. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 baranyi kálmanné ***** válasza:
Vigyáz nehogy lázgőrcse legyen.
2009. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne 38 alá lebinni a hőjét,hogy ne legyen lázas,ha semmiképp nem éri el a lázas állapotot,én vinném ügyeletre,mert ha fogtól lázas,azt le lehet vinni,max visszamegy.De ha nem akar semmiképp lejjebb menni annak oka van,nem idegesíteni akarlak tudom ilyenkor az ember amúgy is idegesebb,csak írom neked én ezt tenném.Mielőbbi jobbulást a picurnak.

Amúgy látszik ,jön a foga?

Más tünet nincs?

2009. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs,nem lázas,hanem láztalan állapotot akartam írni,ha azt nem éri el
2009. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZOKAT. KÖHÖG IS EGY KICSIT,MOST ALSZIK LÁZTALAN. LÁTNI A 2 FELSŐ METSZŐFOGÁT, DE MÉG NEM TÖRTE ÁT AZ ÍNYÉT
2009. aug. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!