Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 8 hetes...

Mit csináljak, hogy a 8 hetes babámnak legyen minden nap széklete?

Figyelt kérdés
Már kapott Infacolt,Espumizan cseppet,most szirupot kap,de ez már megint a harmadik nap,hogy nem kakált.Eddig segítettem neki hőmérővel,de azt mondják hogy nem szabad,mert rászokik.Anyatej mellé pótlásként tápszert kap,állítólag ettől van ez a szorulás.Nem szeretem nézni ahogy szenved,van vkinek vmi tippje,tapasztalata hogy mit csináljak a kis drágámmal?Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 23. 07:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is szorulása volt, de nekünk pont a BEBA HA start aktív, bifidusszal segített, mert az milupa-től előtte nem tudott kakilni. (most beba 2+ bifiduszosat esszük és az is nagyon jó). Nálunk a szélcsővezés segített és egyáltalán nem szokott hozzá, sőt megkönnyebbült tőle. A Gripe Water-t (angol víz) használtuk az espumisan cseppekkel együtt és attól volt kaka ha nem is naponta, de kétnaponta biztosan. Próbálj huzomosabb időn át használni valamit, mert lehet hogy nem állt még rá a szervezete a babádnak a másik tápszerre és a különféle cseppekre. Legalább 1 hétig próbálj valamit és a hőmérő helyett szélcsövet használj, biztonságosabb.
2009. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nekem 7 hónapos a lányom, mi is ugyanígy jártunk. Az én orvosom azt mondta,hoy Ha nem fáj a hasa, akkor nem gond hogy nincs széklete, de ha szenved, akkor már baj, hogy nincs széklete napokon keresztül. Én mindent megvettem ami csak kapható, de nekem a narancslé jött be. Frissen facsart narancsléből két kis kanál minden reggel, meg este. Az orvos szerint egyáltalán nem árt a babának, sőt!Amúgy tudtommal, ha hígíod a tápszert, az ront a helyzeten.
2009. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mi az a szélcső?Patikába kapható?Ugy használható,mint a hőmérő?
2009. aug. 30. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!