Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen frissítő italt adhatok...

Milyen frissítő italt adhatok 7 hónapos babának ami nem víz, és nem tea?

Figyelt kérdés
Limonádét mien arányban készítsem el? Limet kaphat?
2008. máj. 28. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A limonádét úgy kezd, hogy víz és pár csepp citrom-, vagy limelé , ha édesíteni szeretnéd csak gyümölcscukrot használj. Később növelheted a citromadagot, minden adag után pár cseppel. Lehet kiköpi ha savanyú lesz. Adhatsz neki hipp bébi ivólét is, pl almát.
2008. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én cukros dolgot nem adnék, akkor inkább a babáknak készült gyümilevet, vagy házi készítésű almalevet adnék
2008. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Cukorra is szüksége van a szervezetnek!!!!
2008. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz boltban bébigyümölcsleveket, nagyon szokták szeretni, de te is csináhatsz bármiféle levet. Az én fiam imádja a cékla levét, az frissít is, meg jó szomjoltó. Limonádét is ihat, igazából mindegy, hogy milyen cukorral, ha te magad nem használsz valami spéci cukrot, mert hát akkor később is olyat fog kapni, amilyen otthon van. Nekem a védőnő úgy mondta, hogy pár csepp citromlé (mármint nem üveges persze), és deciliterenként egy teáskanál cukor.
2008. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!