Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik rendessen?

Miért nem eszik rendessen?

Figyelt kérdés

Kisfiamba kb 2 hónapja ugy kell belediktálni az ételt.

Látni lehet rajta hogy szinte nem is enné meg csak belediktálom.

Reggel 260ml táp az oké ,ebéd főzelék husival természetessen hát ezt már kicsit eröltetnem kell,pedig nyitja a száját.

uzsi gyümi vagy tejpép vagy 1-2 joghurt.

vacsi semmi egyszerüen nem eszi meg a tápot sem a tejpépet sem ,semmit!!

Mit csinálok rossszul?

Fogzunk is mint állat!!ű

Már bocsia kifejezésért!!

Elég neki ennyi étel??

Születési sulyunk 3150gr

most 12 hósan 9500gr

jó ez ?

Mit adhatok még neki adjatok ötleteket lécci

előre is naon köszönöm Nikol


2009. aug. 22. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányom is ennyi súlyú volt egy évesen,nem sovány,azt mondják esznek ők annyit amennyit kell.

Írod hogy fogzik ez eleve lehet egy oka,aztán melegek is voltak,sok baba ilyenkor a sok folyadéktól eltelik,és elég neki.

Függhet attól is mennyire telik el a tejpéptől,ha azt eszik uzsira,bár az én lányomat csak ideig óráig laktatta.

Én úgy csinálom,hogy reggel 70 ml babatej,reggeli kenyér szalámi,párizsi stb,mikor mi van,tízórait nem adok,így jó éhes lesz ebédre,vagyis annyira hogy rendesen egyen(ha adtam tizórait,délben alig evett)

délben akkor ebéd,amit mi.

3-4 órakor ebéd ismétlése vagy gyümölcs,joghurt.6-kor vagy kenyér párizsi,vagy kalács,vagy valami laktató,így este 8-kor megeszik még rá 200 ml babatejet(van hogy bealszik rajta 120 ml-nél,de éjjel akkor sem éhes.

Sokmindennel lehet próbálkozni,nem tudom segítettem-e igazából amit te is hallasz nap mint nap,minden baba más.De nem eszik keveset a babád,ha neki ennyi most elég.Ha nagyon aggódsz ,beszélj a védőnővel,de nyáron ez amúgy is gyakori.

Nálunk is van hogy a kanál nem kell neki,van hogy a cumisüveg kevésbé.Ha nem kell neki a babatej,akkor adj mást,valami más ízt.

2009. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogyne segítettél volna!

Nagyon köszönöm a válaszodat!!

2009. aug. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!