Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet Vele? Beteg, vagy...

Mi lehet Vele? Beteg, vagy "csak" a fogak mocorognak?

Figyelt kérdés
Kislányom (6,5 hós) pár napja egyre kevesebbet eszik. Most már ott tartunk, hogy a tápszert csak akkor hajlandó megenni, ha farkaséhes, illetve, azokat a dolgokat, amiket eddig csak úgy habzsolt (gyümölcs, főzelék), most kész harc megetetni Vele. Amúgy már nem szopizik. Plusz, ugyanazóta nyugtalanul alszik. Többször ébred éjszaka, de enni és inni nem kér igazán, csak sír, és fel kell vennem, hogy megnyugodjon, és visszaaludjon. Azt is észrevettem, hogy pár napja olyan kis kedvetlen, néha csak úgy elbambul percekig, és nem olyan aktív. Lázát mértem, még csak hőemelkedése sincs, szóval semmi betegségre utaló tünet. Elképzelhető, hogy kínlódik Ő a fogacskáival, de Én csak annyit veszek észre ebből, amit feljebb leírtam? Vagy nem a fogak, hanem valami más baja van?
2009. aug. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus fogzási tünetek! Kitartás!
2009. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ilyen tünetek már vannak, akkor fogacska mikorra várható? Vagy ez nagyon változó?
2009. aug. 22. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon változó!

Lehet egy nap, de egy hónap is :X

Drukkolok, hogy hamar túl legyetek rajta!


Nem mindegyik jön ki ilyen nehezen, lesz olyan, ami egyáltalán nem fog neki fájni, nem kavar be az evésbe, alvásba, hanem egyszeűen csak megjelenik :)

2009. aug. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!