Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Térjunk át az egyszeri alvásra?

Térjunk át az egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
11 hós babám eddig 2-szer aludt /délelott 10-kor és délután 3-kor kb.másfél órát,de ma vendégek miatt csak 11 után aludt el,és délután hiába altattam másfél órát,nem aludt el.Próbáljam holnap is dél korul elaltatni és hagyjuk ki a délutánit,vagy maradjon meg a kétszeri alvás?Igazából mostanában elég nehezen alszik el napkozben,ezért is gondoltam,hogy áttérunk az egyszeri alvásra.Ti hogy csinálnátok?
2009. aug. 22. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szia nekem mind a két kislányom 11 hónapos volt mikor átálltunk a napi egyszeri alvásra, nem is ment nehezen és sokkal jobb volt igaz hgoy egyszer aludtak de akkor többet és jobban is birták a napot és este is könnybeben elaludtak a nővéremnek is bejött én javasoltam neki hgoy így csinálja és a hamarosan érkező harmadik islányunnkkal is így fogok tenni
2009. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig nem sikerült átállni az egyszeri alvásra. Most egy éves és ha álmos egyszerűen lefekszik és magára húzza a takarót és elalszik. Nincs szívem ébren tartani. de ha nálatok ilyen egyszerűen megy akkor hajrá. Nálunk is jobb lenne, jobban lehetne tervezni a napot. De ha nem megy hát nem megy.
2009. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!