Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második babánál is nagy...

A második babánál is nagy babára számíthatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónappal ezelőtt 4300 gr-al született. Nagyon sokat gondolok a testvérkére, szeretnék a kisfiamnak tesókát, és ez naponta eszembe jut. Ha útban lenne a tesóka, második babának is ilyen nagy babára számíthatok? A másdik is ilyen nagy súllyal (császár) születne, vagy nem biztos?
2009. aug. 21. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lesz ekkora súlyú, de megvan a valószínűsége,pláne ha fiúcska lenne.A császár meg sokmindentől függ, mert nagyobb súlyú gyereket is lehet természetes úton szülni, és kisebbet is császárral, de ha nagyobb súlya lesz, valószínűbb a császár.
2009. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 4,17 kg-s babát szültem természetes úton. Hát jól szétszakadtam, de különösebb komplikáció nem volt.

Állítólag a második baba még nagyobb, mint az első, pláne, ha fiú.

De ez sok mindentől függhet. Pl. az elsőt a 41. héten szültem. Azt mondta doki, ha a 38. héten kijött volna, akár fél kilóval is kisebb lehetett volna. Ebben lehet valami. Testvéreim is a 41. héten jöttek 4 kg felett, én a 38. on 3,3 kg-val. Szóval én majd megpróbálok mindent, hogy a 38. héten kijöjjön. Na, persze az elsővel is megpróbáltam, de nem akart.

2009. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Barátnőm első kisfia 4,5 kilóval született, a második 3100 g volt. Mindkét babát egy héttel túlhordta, terhessége alatt minden rendben volt.
2009. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több az esély rá szerintem, de mint mindenben a terhességgel és a szüléssel kapcsolatban nincsenek törvényszerűségek, minden terhesség más.
2009. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van rá esély,de nem 100%!Nekem az első 3860gr volt,a második meg 3200gr-mal született.:)

2009. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!