Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babával mire számíthatok?

Második babával mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Első babánk születése magzatvíz folyással és fájás nélkül indult, oxitocint kaptam elég sokáig, hogy meg tudjon születni. Számíthatok ilyesmire másodszor is, vagy nincs összefüggés?
2010. okt. 7. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs összefüggés. nincs két egyforma terhesség és szülés.
2010. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. nekem is ugyanígy indult, mint neked, csak szerencsére nekem nem kellett sokáig oxitocint kapnom, mert hamar tágultam és gyorsan megszültem. Viszont a 2. babánkkal a kiírt napon mentem magzatvíz vizsgálatra, és közölték, hogy megyünk szülni, mert sárgás színű a magzatvíz és 2 ujjnyira ki vagyok tágulva. Fájás sehol, burokrepesztés, oxitocin és utána gyors szülés. Teljesen másképp történt, és nem elijesztésképpen, de nekem a 2. sokkal intenzívebben fájt, mint az első. Komplikációmentes szülést neked és jó egészséget!
2010. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs összefüggés, minden terhesség és szülés más.első babámnál 36 hetesen levált a lepény, véreztem nagyon, mire beértünk a kórházba már a magzatvíz is ömlött, azonnali császár, 1700 grammos baba...


most a másodiknál mondták h lehet ő is korababa lesz, bár attól még, h az első az volt túl is hordhatom.szóval nem tudtam mi van, de koraszülésre "készültem"....38. héttől kórházban voltam (akkor keresztben feküdt a baba azért fektettek be, de mire befeküdtem már fejvégű volt ismét).4 nappal túlhordtam 2 napig vajúdtam, 5 perces fájásokkal, egyszer indították is, nem indult be, majd megcsászároztak, mert nem tágultam.

2010. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!