Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányik a babánk, állítólag...

Hányik a babánk, állítólag vírus van? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Hányás ellen kapott kúpot, de mindíg kikakilta egészben...

Most már megmaradt benne 2 evésnyi tej, de ettől is öklendezik, rossz kedélyállapotú... 6 hónapos lesz.

Esetleg van-e valaki, aki ugyanebbe a cipőbe jár?

Ha igen, akkor ti mit tesztek?


2009. aug. 21. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy hány napja hány a baba.. Ha már több mint egy napja, akkor figyeljétek, mert könnyen jelentkeznek a kiszáradás tünetei: pl.: száraz nyálkahártyák, fehér, bevont nyelv, aluszékonyság, levertség, besüppedt kutacs. Ha már valamelyiket észlelitek és nem javul pár órán belül, menjetek ügyeletre!

Sokszor kis kortyokkal próbáljátok itatni! Sok sikert, gyógyulást!

2009. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszike ma 2. hányt,és már 3 napja megy ez az egész,de a második napon olyan volt mintha semmi baja se lett volna előző nap.most alszik és,talán már jobb lesz.
2009. aug. 21. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaza van az első válaszolónak!

Láza van? Mert az még jobban felgyorsíthatja a kiszáradást.

Normaflore, és a patikában kapható elektrolit ajánlott ilyenkor.

Jobbulást Neki!


Amúgy ez tipikus nyári vírus :S Utálatos:(

2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
láza nem volt eddig,csak hőemelkedés,és az is már lement:)amúgy augmentin duo sirubot kap,és espumisan cseppet.de már kapott egy fél ampulla normaflore-t.most kezdett el menni a hasa ebben a pillanatban,és fehér a nyelve is.alúszékony,viszont iszik de naon keveset
2009. aug. 21. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi most vagyunk túl rajta.Hányás mellé még hasmenés is társult,apánál és nálam is.A lányom 15 hónapos és igaz,hogy megitta a napi 1 liter folyadékot a betegség elején másnap bevittük az ügyeletre(hétvége volt) és adtak neki egy infúziót ami kb. 6 óra alatt csöpögött le.Megvártuk és utána már haza is hozhattuk.Egy hétig tartott.Normaflort kellett adnunk neki.Szerintem vigyétek be,vesznek tőle vért és lehet adnak egy infúziót.Inkább most essetek túl rajta,legfeljebb ha nem komoly hazajöttök.De legalább megnyugszotok.Jobbulást!
2009. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen bevinném az ügyeletes kórházba. Lehet rota is, de egyébként bármi ilyen hányásos hasmenéses vírus olyan gyorsan kiszárítja hogy (akár 1 nap alatt is) hogy végzetes lehet egy ekkora babának. Ha még mindig rossz a kedélyállopota, fehér a nyelve, nem iszik vidd be mindenképpen!
2009. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:26-os vagyok. Hogy van a baba?
2009. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!most már jól van és jobb a kedély állapota is.már nem hány este.amúgy vlltunk korházban,és haza engedtek,de azt mondták ha még 1. hányik akkor tuti az infúzió.Hála Istennek eddig még nem hányt...de szerintem nem is fog.Most én vok rosszul annyira h fent maradni is alíg bírok,de cdsak hányingerem van és a hasam is csak fáj.Mégegyszer kösz mindenkinek a tanácsokat.
2009. aug. 22. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
18.26-os Örülök,hogy jól van a babád! Te viszont ihatsz nyugodtan normaflort,ártani nem árt.Még egyszer jobbulást Nektek!
2009. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!