Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a lányom evéséve...

Mit csináljak a lányom evésével? Kell egyáltalán valamit csinálnom? 13 hónapos lányom kb egy hónappal ezelőttig mintaevő volt, napi két üvegnyi főzit evett, mindegy volt, hogy házi vagy bolti, és bármit megevett.

Figyelt kérdés

Ma ott tartunk, hogy csak a Kecskeméti cukkinis, rizses csirkehúsos bébiételét eszi meg. Próbálunk neki mást is adni, kifli, szendvics, saját kajából kínálni, de ezekből minimálisat eszik csak, és tejallergia-gyanú miatt csak mértékkel is lehet.

Ma pl reggel 9kor evett 150 tápot, délben fél üveg gyümit, fél üveg sinlaccal, és most négykor a cukkinisát. Próbáltam keverni mással, de úgy sem kell neki. Én már tuti megutáltam volna a cukkinit ennyi idő után, pedig amúgy szeretem. De neki csak ez kell. Mit csináljak vagy jó ez így, legalább eszik?


2009. aug. 21. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell semmit csinalni, nalunk mindket gyerekkel, illetve az unokaöcsemmel is voltak evös es nem evös idöszakok. A kislany, egy eves, ö most eli a nem evös idöszakat a, a 3 eves fiu meg most van tul egyen, remelem neki mar nem nagyon lesz, az unokaöcsem 1,5 eves eddig rengeteg evett, most kitalalta maganak, hogy alig eszik, de amig nem fogy, vagy nincs rossz passzban, azt mondta a gyerekorvos, hogy nem kell aggodni, tudja ö, hogy miböl, mennyire van szüksege.
2009. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!