Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ihatnak forralatlan...

Mikortól ihatnak forralatlan vizet a babák?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én féléves kora óta nestlé aqvarelt adok neki, és azt nem forralom, kutya baja sincs!
2009. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hós kora óta adok neki sima csapvizet, semmi baja nem lett tőle.
2009. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg szerintem 1 éves kora körül adhatsz neki sima csapvizet forralás nélkül, bár én nem adok a 15 hós babámnak, de én háklis vagyok a vízre, ezért nem adok, de szerintem még egy darabig forralni is fogom. Egyszer láttam víztisztító mi mindent vont ki a csapvízből én saját döntésem alapján nem akarom ennek kitenni a babámat. :)
2009. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csapvizet nem tudom mikor fogok neki adni de igazából azt abszolút nem is tervezem viszont sima ásványvizet kb.1 éves korában szeretnék neki adni. Addig megveszem a babavizet vagy volt már, hogy Szentkirályit ivott, elvileg azt is lehet. Nem olyan nagy beruházás a babavíz, hogy ne lehessen megvenni. Én a Jana 1L-est szoktam venni, az 110Ft körül van. Annyit nekem megér a gyerekem egészsége.

Nem is lesz semmi bajuk most a víztől csak később, ugyanis a veséjüknek nem tesz jót.

2009. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt nálunk kemény a víz, ezért 1 éves babám még babavizet vagy mentes vizet iszik. Viszont van vízszűrőnk (Britta kancsó) és nemsokára az azon átszűr vízzel fogom kínálni.

2009. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!