Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tegnap főzött, és összeturmi...

A tegnap főzött, és összeturmixolt krumplit odaadhatom ma is a babámnak?

Figyelt kérdés
Egy felet főztem tegnap, de még az is sok lett, így 2 felé vettem. Most kezdjük kóstolgatni, abba amit elraktam, nem tettem anyatejet. Odaadjam neki, vagy inkább főzzek másikat?
2009. aug. 20. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod. A lányom sosem ette meg a krumplit magában,sem anyatejjel, úgyhogy én mindíg kevertem hozzá almát vagy sütőtököt.
2009. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én oda szoktam, egy adag gyümihez/zöldséghez általában egy fél krumpli fogy nálunk. Adj neki valami izt is bele, a sima krumpli úgysem allergén, azt szerintem nem szokás külön kóstoltatni, viszont nagyon uncsi lehet neki :D
2009. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!